Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • Deck of Cards

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Luck

    ★½

  • Alienoid

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • What Is a Woman?

    ½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • The G Word with Adam Conover

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Mike Epps: Indiana Mike

    ★★½

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★

  • Metamorphosis

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Undercurrent: The Disappearance of Kim Wall

    ★★½

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Daft Punk:

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Wendy Kerby Valentine’s Day Special

    ★★★

  • Shut In

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Drop Concert II: Bells & Whistles

    ★★★

  • Tom and Jerry Cowboy Up!

    ★★

  • Hatching

    ★★½

  • Line Goes Up: The Problem With NFTs

    ★★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★

  • World of Warcraft - Pandora's Box

  • The King's Man

    ★★½

  • Joshua and the Promised Land: Reanimated

  • My Sweet Lord

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • VOIR

    ★★★

  • Back to the Outback

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★