Sort by
  • Black Knight

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Sakra

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Troll

    ★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Sick

    ★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Buba

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Moloch

    ★★

  • Clark

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • Metal Lords

    ★★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ★★

  • All of Us Are Dead

    ★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★½

  • Hatching

    ★★½

  • Master

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • Ray Donovan: The Movie

    ★★

  • The House

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Super Crooks

    ★★★★

  • The Unlikely Murderer

    ★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★★

  • Sardar Udham

    ★★★½

  • My Name

    ★★

  • Bright: Samurai Soul

  • Wyrmwood: Apocalypse

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • You Are Not My Mother

    ★★★½

  • Kate

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★★½

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★★

  • Encounter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Rushed

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Protégé

    ★★½

  • Hellbender

    ★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½