Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Phenomenon

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Charcoal

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Um Broto Legal

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • The Blue Caftan

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • The Mountain

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Continental Drift (South)

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Corsage

    ★★★

  • Goya, Carriere and the Ghost of Bunuel

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • A Piece of Sky

    ★★½

  • Beautiful Beings

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Klondike

    ★★★½

  • When You Finish Saving the World

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • El cuarto de Mona

  • Sing 2

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Absent Director

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • They Carry Death

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★½