Sort by
  • Strays

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Magician's Elephant

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Magnum Opus

    ★★

  • Andrew Schulz: Infamous

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • My Love Affair with Marriage

  • Lightyear

  • Jurassic Greatest Moments: Jurassic Park to Jurassic World

    ★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Spider-Man: All Roads Lead to No Way Home

  • Detective Conan: The Bride of Halloween

    ★★★

  • Ice Age: Scrat Tales

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Ambulance

    ★★½

  • Doraemon: Nobita's Little Star Wars 2021

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Eternals

    ★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Hawkeye

    ½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★★

  • Disney Parks Magical Christmas Day Parade

    ★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ½

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★★★

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Snoopy Presents: For Auld Lang Syne

    ½

  • Back to the Outback

  • Trolls Holiday in Harmony

  • Hawkeye

    ½

  • Sing 2

    ½

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

    ★★

  • Back Home Again

    ½

  • Koati

  • Maya and the Three

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ½

  • Robin Robin

    ½

  • The Most Magical Story on Earth: 50 Years of Walt Disney World

  • My Little Pony: A New Generation

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • Shane Gillis: Live in Austin

    ★★★

  • Jacuzzi

    ½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

  • Light without a future

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • PAW Patrol: The Movie

  • Vivo

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★½

  • The Legacy of Chucky

    ½

  • Jungle Cruise

  • Window

    ★★

  • The Sun

    ★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • America: The Motion Picture

    ½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★

  • Teen Titans Go! See Space Jam

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

    ★½

  • byard

    ★★

  • The Bleepin' Robot Chicken Archie Comics Special

    ½