RSS feed for Paul

Paul has logged 20 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
ZZ Top: That Little Ol' Band From Texas

ZZ Top: That Little Ol' Band From Texas

2019
×
★★★★
Edit this entry  
28
UglyDolls

UglyDolls

2019
×
★★★½
Edit this entry  
24
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
Edit this entry  
17
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★
Edit this entry  
17
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★½
Edit this entry  
12
Shaft

Shaft

2019
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Kitchen

The Kitchen

2019
×
★★★★
Edit this entry  
11
What We Left Behind: Looking Back at Star Trek: Deep Space Nine

What We Left Behind: Looking Back at Star Trek: Deep Space Nine

2018
×
★★★½
Edit this entry  
10
The Transformers: The Movie

The Transformers: The Movie

1986
×
★★★★
Edit this entry  
08
Anna

Anna

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
Adaptation.

Adaptation.

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
05
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
Finding Steve McQueen

Finding Steve McQueen

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
Cookie

Cookie

1989
×
Edit this entry  
03
Desperately Seeking Susan

Desperately Seeking Susan

1985
×
★★★★
Edit this entry  
03
Smithereens

Smithereens

1982
×
★★★½
Edit this entry  
03
Yours Truly, Andrea G. Stern

Yours Truly, Andrea G. Stern

1979
×
★★★½
Edit this entry  
03
And You Act Like One Too

And You Act Like One Too

1976
×
★★★½
Edit this entry  
01
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★★½
Edit this entry