• Black Crab

  • The Lost City

    ★★

  • The Adam Project

    ★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • I Want You Back

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Terry Bradshaw: Going Deep

    ★½

  • Home Team

    ★★★½

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★

  • All Madden

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Black Friday

    ★★½

  • Love Hard

    ★★

  • Red Notice

    ★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Antlers

    ★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Jagged

    ★★★

  • Attica

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★½

  • Halloween Kills

    ½

  • Small Engine Repair

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★

  • 9/11: One Day in America

    ★★★★★

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Queenpins

    ★★★½

  • Sweet Girl

    ★½

  • Hellbender

    ★★★★½

  • Superhost

    ½

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★

  • Old

  • Jolt

    ★★★

  • Super Hot

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • The Ice Road

  • The Deep House

    ★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★

  • See for Me

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Safer at Home

    ½

  • Fear of Rain

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Long Story Short

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • In the Earth

    ½

  • The Little Things

    ★★★

  • Censor

    ★½

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • The Marksman

    ★★★½

  • Mean Man: The Story of Chris Holmes

    ★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • The Widow

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • The Empty Man

    ★½