Sort by
  • Force Majeure

    ★★★★★

  • Meet Me in St. Louis

    ½

  • The French Dispatch

    ½

  • Spencer

    ★★★★

  • Big Trouble in Little China

    ½

  • The Witch

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ½

  • Hobson's Choice

    ★★★★★

  • Jaws

    ★★★★★

  • F9

  • In the Heights

    ★★

  • GoodFellas

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Nest

    ★★½

  • A Ghost Story

    ★★★★★

  • Macbeth

    ★★★½

  • The Truffle Hunters

    ★★★★★