• Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Illumination Presents: Minions Holiday Special

    ★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • The Plot Against The President

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Rob Schneider: Asian Momma, Mexican Kids

    ★★★½

  • The Tax Collector

    ★★★

  • Trump Card

    ★★★★

  • Unhinged

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★

  • Force of Nature

    ★★½

  • Artemis Fowl

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★

  • LEGO DC: Shazam! Magic and Monsters

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Out of Shadows

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Russell Peters: Deported

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Togo

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • Lupin III: The First

    ★★★½

  • StarDog and TurboCat

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • E.T.: A Holiday Reunion

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Midway

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Code 8

    ★★★

  • Nikki Glaser: Bangin'

    ★★★★½

  • Gemini Man

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Fractured

    ★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½