Sort by
  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★★

  • Too Many Cooks

  • Interstellar

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Lucy

    ★★★

  • Transformers: Age of Extinction

    ★★

  • Edge of Tomorrow

    ★★★

  • The Fault in Our Stars

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★

  • RoboCop

    ★★★

  • The Monuments Men

    ★★

  • Whiplash

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★½

  • Ender's Game

    ★★★★

  • Her

    ★★★

  • Being Ginger

    ★★★

  • Percy Jackson: Sea of Monsters

  • The Wolverine

    ★★

  • RED 2

    ★★★★★

  • Pacific Rim

    ★★★

  • The World's End

    ★★★★

  • White House Down

    ★★★

  • The Lone Ranger

    ★★★★

  • Man of Steel

    ★★

  • Monsters University

    ★★★½

  • Now You See Me

    ★★★★

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★

  • TPB AFK: The Pirate Bay - Away from Keyboard

  • A Good Day to Die Hard

    ★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Jack Reacher

    ★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★★

  • Skyfall

    ★★★★

  • Looper

    ★★★

  • Cloud Atlas

    ★★★

  • The Bourne Legacy

    ★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★

  • Brave

    ★★★★

  • Prometheus

    ★★

  • Men in Black 3

    ★★★

  • The Avengers

    ★★★★½

  • Battleship

    ★★★

  • Wrath of the Titans

  • The Hunger Games

    ★★

  • Iron Sky

    ★★★★½

  • John Carter

    ★★★

  • Man on a Ledge

    ★★

  • Mission: Impossible - Ghost Protocol

    ★★★★

  • Sherlock Holmes: A Game of Shadows

    ★★★

  • Puss in Boots

    ★★★

  • Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

  • The Adventures of Tintin

    ★★★

  • The Intouchables

    ★★★★

  • Tinker Tailor Soldier Spy

    ★★★★½

  • Marvel One-Shot: The Consultant

  • Carnage

    ★★★

  • The Three Musketeers

    ★★★

  • Cowboys & Aliens

    ★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★

  • Friends with Benefits

    ★★★

  • The Guard

    ★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

  • Transformers: Dark of the Moon

    ★★★

  • Green Lantern

    ★★

  • X-Men: First Class

    ★★

  • Drive

    ★★★