Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Picnic at Hanging Rock

Picnic at Hanging Rock

1975
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Damsel

Damsel

2018
×
Read the review Edit this entry  
06
The Silent Partner

The Silent Partner

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Pig

Pig

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
Read the review Edit this entry  
09
Singin' in the Rain

Singin' in the Rain

1952
×
Read the review Edit this entry  
07
Hellboy

Hellboy

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
6 Underground

6 Underground

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Spenser Confidential

Spenser Confidential

2020
×
½
Read the review Edit this entry