Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★½
Edit this entry  
03
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Central Intelligence

Central Intelligence

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★★½
Edit this entry  
05
Money Monster

Money Monster

2016
×
★★★★
Edit this entry  
02
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★
Edit this entry  
08
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Boss

The Boss

2016
×
★★★½
Edit this entry  
07
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
Read the review Edit this entry  
28
Hail, Caesar!

Hail, Caesar!

2016
×
★★★★
Edit this entry  
18
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★
Edit this entry  
14
Zoolander 2

Zoolander 2

2016
×
Edit this entry  
13
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★
Edit this entry  
07
Ride Along 2

Ride Along 2

2016
×
★★½
Edit this entry  
02
Sisters

Sisters

2015
×
★★★★
Edit this entry  
28
Bridge of Spies

Bridge of Spies

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Love the Coopers

Love the Coopers

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
02
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

2015
×
★★½
Edit this entry  
05
Burnt

Burnt

2015
×
★★★★
Edit this entry  
09
American Ultra

American Ultra

2015
×
★★★★
Edit this entry  
08
Pan

Pan

2015
×
Read the review Edit this entry  
24
The Intern

The Intern

2015
×
★★★★
Edit this entry  
31
Hitman: Agent 47

Hitman: Agent 47

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Vacation

Vacation

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Mission: Impossible - Rogue Nation

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015
×
★★★½
Edit this entry  
15
Fantastic Four

Fantastic Four

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★½
Edit this entry  
13
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★
Edit this entry  
27
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Wedding Ringer

The Wedding Ringer

2015
×
★★½
Edit this entry  
05
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Edit this entry  
28
Let's Be Cops

Let's Be Cops

2014
×
★½
Edit this entry  
25
Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

2014
×
Edit this entry  
20
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★
Edit this entry  
15
Maleficent

Maleficent

2014
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Loft

The Loft

2014
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Imitation Game

The Imitation Game

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Homefront

Homefront

2013
×
★★★
Edit this entry  
27
Last Vegas

Last Vegas

2013
×
Edit this entry  
27
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★
Edit this entry  
30
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★
Edit this entry  
22
Epic

Epic

2013
×
★★½
Edit this entry