Sort by

mynameisnora has logged 81 entries for films rated ★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Unforgiven

Unforgiven

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Murder to Mercy - The Cyntoia Brown Story

Murder to Mercy - The Cyntoia Brown Story

2020
×
★★★
Edit this entry  
02
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Pam & Tommy

Pam & Tommy

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Kill Bill: Vol. 2

Kill Bill: Vol. 2

2004
×
★★★
Edit this entry  
30
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★
Edit this entry  
26
The King

The King

2019
×
★★★
Edit this entry  
15
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

2021
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
07
She's All That

She's All That

1999
×
★★★
Edit this entry  
30
Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

2021
×
★★★
Edit this entry  
29
Cruella

Cruella

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★
Edit this entry  
20
Nail Bomber: Manhunt

Nail Bomber: Manhunt

2021
×
★★★
Edit this entry  
20
Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

2021
×
★★★
Edit this entry  
16
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Thor

Thor

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
All the Money in the World

All the Money in the World

2017
×
★★★
Edit this entry  
14
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

2021
×
★★★
Edit this entry  
01
Death to 2020

Death to 2020

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Half of It

The Half of It

2020
×
★★★
Edit this entry  
08
Happy Birthday, Marsha!

Happy Birthday, Marsha!

2018
×
★★★
Edit this entry  
30
The Disappearance of Madeleine McCann

The Disappearance of Madeleine McCann

2019
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★
Edit this entry  
07
Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

2020
×
★★★
Edit this entry  
16
Miles Davis: Birth of the Cool

Miles Davis: Birth of the Cool

2019
×
★★★
Edit this entry  
01
Leslie Jones: Time Machine

Leslie Jones: Time Machine

2020
×
★★★
Edit this entry  
15
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★
Edit this entry  
23
Simon Amstell: Set Free

Simon Amstell: Set Free

2019
×
★★★
Edit this entry  
03
Kevin Hart: Irresponsible

Kevin Hart: Irresponsible

2019
×
★★★
Edit this entry  
01
The Legend of Cocaine Island

The Legend of Cocaine Island

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Amy Schumer: Growing

Amy Schumer: Growing

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Disappearance of Madeleine McCann

The Disappearance of Madeleine McCann

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Jim Gaffigan: Mr. Universe

Jim Gaffigan: Mr. Universe

2012
×
★★★
Edit this entry  
23
Why We Fight: Prelude to War

Why We Fight: Prelude to War

1942
×
★★★
Edit this entry  
23
Chris D'Elia: Incorrigible

Chris D'Elia: Incorrigible

2015
×
★★★
Edit this entry  
19
Bill Burr: You People Are All The Same

Bill Burr: You People Are All The Same

2012
×
★★★
Edit this entry  
20
The Judge

The Judge

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Thinking XXX

Thinking XXX

2004
×
★★★
Edit this entry  
17
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★
Edit this entry  
17
Gangster Squad

Gangster Squad

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Russell Brand: Re:Birth

Russell Brand: Re:Birth

2018
×
★★★
Edit this entry  
28
Collateral Beauty

Collateral Beauty

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Bill Burr: Walk Your Way Out

Bill Burr: Walk Your Way Out

2017
×
★★★
Edit this entry  
09
Kevin James: Never Don't Give Up

Kevin James: Never Don't Give Up

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Iliza Shlesinger: Confirmed Kills

Iliza Shlesinger: Confirmed Kills

2016
×
★★★
Edit this entry