Sort by
  • White Men Can't Jump

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Fall

    ★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★½

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Living

    ★★★½

  • Fresh

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★