Sort by

Steven has logged 11 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★
Edit this entry  
29
Daffy Duck's Quackbusters

Daffy Duck's Quackbusters

1988
×
★★★½
Edit this entry  
28
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★
Edit this entry  
26
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★
Edit this entry  
20
Russell Brand: Re:Birth

Russell Brand: Re:Birth

2018
×
★★★★
Edit this entry  
19
Get Him to the Greek

Get Him to the Greek

2010
×
★★★
Edit this entry  
12
The Final Girls

The Final Girls

2015
×
★★★½
Edit this entry  
10
Nobody

Nobody

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
Cinderella

Cinderella

2021
×
★★½
Edit this entry  
05
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★★
Edit this entry  
02
Spree

Spree

2020
×
★★★
Edit this entry