Sort by
  • This Place Rules

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★

  • Santa Camp

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Tall Girl 2

  • BOOS: This is The Voice

  • Bidoof's Big Stand

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Olaf Presents

  • House of Gucci

    ★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • 9/11: One Day in America

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • Mad God

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★½

  • LFG

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★