• The Kissing Booth 2

    ★★

  • Cats

    ½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Let It Snow

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Tall Girl

    ★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Promare

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • The Kissing Booth

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Passengers

    ★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★½

  • Bad Moms

    ★★★

  • Nerve

    ★★★½

  • Now You See Me 2

    ★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★★

  • Train to Busan

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Pride and Prejudice and Zombies

    ★★★

  • The Revenant

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Room

    ★★★★½

  • Pixels

    ★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★★★

  • The DUFF

    ★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • The Maze Runner

    ★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • Maleficent

    ★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★

  • Her

    ★★★★

  • Now You See Me

    ★★★★

  • Life of Pi

    ★★★★½

  • Skyfall

    ★★★★

  • Pitch Perfect

    ★★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★½

  • Brave

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★½

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • The Hangover Part II

    ★★★★

  • Bridesmaids

    ★★★