RSS feed for Nagham
  • The Lovebirds

    ★★½

  • Capone

    ★½

  • All Day and a Night

    ★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • Normal People

    ★★★★★

  • Extraction

    ★★½

  • Abe

    ½

  • Tigertail

    ★★★½

  • Little Fires Everywhere

  • Misbehaviour

    ★★★

  • I Still Believe

    ½

  • Stargirl

    ★★★½

  • Devs

    ★★½

  • The Way Back

    ★★

  • All the Bright Places

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★

  • The Thing About Harry

    ★★½

  • The Photograph

    ★★★

  • Isi & Ossi

    ★½

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Sergio

    ★★★½

  • Beasts Clawing at Straws

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

  • The Grudge

    ½

  • Bombshell

    ★½

  • Little Women

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Coma

    ½

  • Last Christmas

    ★★★

  • Let It Snow

    ½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Kim Ji-young, Born 1982

    ★★★★

  • Moonlit Winter

    ★★★

  • The Forest of Love

    ½

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★

  • The Silence of the Marsh

  • Crazy Romance

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Fractured

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Can You Keep a Secret?

    ★★½

  • Tall Girl

    ½

  • The Song of Names

    ★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Just Mercy

    ★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Corpus Christi

    ★★★★½

  • The King

    ★★

  • Ema

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★

  • Waves

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Falling Inn Love

    ½

  • Tune in for Love

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★½

  • See You Soon

    ½

  • Weathering with You

    ½

  • Vivarium

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Straight Up

  • Love The Way You Are

    ½

  • Hot Gimmick: Girl Meets Boy

    ½

  • Midsommar

    ★★★★★