Sort by

N7_Scott has logged 30 entries for films during February 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Black Dynamite

Black Dynamite

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Close Range

Close Range

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Cop Land

Cop Land

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
26
The Guard

The Guard

2011
×
★★★½
Edit this entry  
25
The Survivalist

The Survivalist

2015
×
★★★★
Edit this entry  
24
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Impossible

The Impossible

2012
×
★★★½
Edit this entry  
20
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★★
Edit this entry  
19
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
300

300

2006
×
★★★★
Edit this entry  
18
How to Lose a Guy in 10 Days

How to Lose a Guy in 10 Days

2003
×
½
Edit this entry  
17
Crank

Crank

2006
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
15
Hot Tub Time Machine

Hot Tub Time Machine

2010
×
★★★
Edit this entry  
14
The Lair

The Lair

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
12
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Old

Old

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
The Murmuring

The Murmuring

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Pickman's Model

Pickman's Model

2022
×
★★★
Edit this entry  
07
Glorious

Glorious

2022
×
★★★
Edit this entry  
07
Skinamarink

Skinamarink

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Hot Shots! Part Deux

Hot Shots! Part Deux

1993
×
★★★★
Edit this entry  
05
Project Wolf Hunting

Project Wolf Hunting

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
03
The Viewing

The Viewing

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Outside

The Outside

2022
×
★★½
Edit this entry  
02
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

1991
×
½
Read the review Edit this entry  
01
The Raid

The Raid

2011
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
01
Monsters University

Monsters University

2013
×
★★½
Edit this entry