RSS feed for Noah
  • Science Fair

    ★★★★

  • Mother Ireland

    ★★★

  • Easy Rider

    ★★★

  • Mulholland Drive

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Blue Valentine

    ★★★★½

  • About Time

    ★★★★

  • A Cinderella Story

    ★★★★

  • When We First Met

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • Heat

    ★★★★★

  • Greenberg

    ★★★½

  • The Squid and the Whale

    ★★★½

  • The Dirty Dozen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • In the Family

    ★★★★

  • Twelve Monkeys

    ★★★★

  • Vertigo

    ★★★½