• All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Love Hard

    ★★★½

  • Aik Hai Nigar

    ★★★

  • Night Teeth

    ★★½

  • Wandering Heart

    ★★★

  • Deadly Cuts

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Squid Game

  • Silent Night

    ★★★★

  • The Good House

    ★★★

  • You Are Not My Mother

    ★★★

  • The Survivor

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • Benediction

    ★★★½

  • Lakewood

    ★★½

  • Nobody Has to Know

    ★★★

  • The Mad Women's Ball

    ★★★

  • The Syed Family Xmas Eve Game Night

  • Wildhood

    ★★★½

  • Montana Story

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • All My Puny Sorrows

    ★★½

  • Scarborough

    ★★★

  • Silent Land

    ★★★

  • As in Heaven

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • The Starling

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • star-crossed: the film

  • Saloum

    ★★½

  • Inexorable

    ★★★★

  • 7 Prisoners

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • True Things

    ★★

  • Sundown

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★½

  • Encounter

    ★★★

  • Cinderella

  • King Richard

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Boiling Point

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Trip

    ★★★½

  • Ride the Eagle

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Mimi

    ★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★

  • Old

    ★★★½

  • I AM

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Pig

    ★★

  • Memoria

    ★★

  • BELLE

    ★★★½

  • In Front of Your Face

    ★★★

  • Paris, 13th District

    ★★★★

  • The Story of My Wife

    ★★½

  • Europa

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Bergman Island

    ★★★