nicole 🥂 has logged 10 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
C'est la Vie

C'est la Vie

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2010
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
The Sisterhood of the Traveling Pants 2

The Sisterhood of the Traveling Pants 2

2008
×
★★★½
Edit this entry  
22
Summer '03

Summer '03

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry