RSS feed for Ignacio
  • 1917

    ★★★★★

  • El silencio del cazador

    ★★★★

  • The Silent Party

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Fractured

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Good Intentions

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • The Laundromat

    ½

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Heroic Losers

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • The Traitor

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • A Hidden Life

    ★★★½

  • The Weasel's Tale

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Initials S.G.

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Seven Years in May

    ★★★½

  • The Ruthless

    ★★★½

  • The Dirt

    ★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • American Factory

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Creed II

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • El Potro: Lo mejor del amor

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • Outlaw King

    ★★½

  • Roma

    ★★★★

  • My Masterpiece

    ★★★★

  • Cam

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Animal

    ★★★★★

  • Climax

    ★★★

  • El Angel

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • The Outsider

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Mandy

    ★★★★★

  • 27: El club de los malditos

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Trump: An American Dream

    ★★★★½

  • Carbone

    ★★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • mother!

    ★★

  • Darkest Hour

    ★★★½

  • Zama

    ★★★½

  • Death Note

    ★★½

  • Marvel's The Defenders

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • The Bar

    ★★★½