• Top Gun: Maverick

    ★★

  • Cruceras

  • The Northman

    ★★

  • X

  • The Batman

    ★★★★

  • Dry Ground Burning

  • Both Sides of the Blade

    ★★★

  • The Line

    ★★★

  • Our Home

    ★★★★

  • Klondike

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • The King's Man

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • El Nido de Paja

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • 9

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★

  • Blue Moon

    ★★

  • Cadejo Blanco

    ★★★

  • Bajo la corteza

    ★★

  • The Inner Cage

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Full Time

    ★★★

  • The Broken Glass Theory

    ★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

  • Pig

    ★★

  • Titane

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★

  • Small Body

    ★★

  • The Employer and the Employee

    ★★★

  • Ripples of Life

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★

  • Light Years

    ★★

  • Chernobyl: Abyss

  • Mortal Kombat

  • Montevideo Vampiro

    ★★

  • Implosión

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • What Will Summer Bring

    ★★★★

  • Social Hygiene

  • El Planeta

    ★★★

  • Mass

    ★★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Vampus Horror Tales

  • The Siamese Bond

    ★★★★

  • Historias de Verano

  • Riders of Justice

    ★★★

  • Beyond Silence

  • Carmen Vidal, mujer detective

  • Ibrahim

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Sueño con trenes

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Crock of Gold: A Few Rounds With Shane MacGowan

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★

  • Nomadland

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • New Order