nadia has logged 17 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Chicken Little

Chicken Little

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Cherry

Cherry

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Suburban Gothic

Suburban Gothic

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry