Sort by
  • Guardians of the Galaxy Volume 3

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Blonde

  • Pinocchio

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • The Takedown

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Morbius

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Injustice

  • Photocopier

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Yuni

  • The Guilty

    ★★½

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★