Sort by

Naftaly has logged 75 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
A Christmas Carol

A Christmas Carol

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Red Notice

Red Notice

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Blade II

Blade II

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Prometheus

Prometheus

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Zatoichi

Zatoichi

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Vampire's Kiss

Vampire's Kiss

1988
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Automaton

Automaton

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Witch

The Witch

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Lamb

Lamb

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
F9

F9

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Pixels

Pixels

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Injustice

Injustice

2021
×
Read the review Edit this entry  
10
Gdansk

Gdansk

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Kate

Kate

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Halloween

Halloween

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
5 Minute Dating

5 Minute Dating

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Make Me a Sandwich

Make Me a Sandwich

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Cruella

Cruella

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Love, Death & Robots: All Through the House

Love, Death & Robots: All Through the House

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Love, Death & Robots: Snow in the Desert

Love, Death & Robots: Snow in the Desert

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Love, Death & Robots: Pop Squad

Love, Death & Robots: Pop Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Love, Death & Robots: Ice

Love, Death & Robots: Ice

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Love, Death & Robots: Automated Customer Service

Love, Death & Robots: Automated Customer Service

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry