• Dune: Part Two

  • Untitled Indiana Jones Project

  • Fast X

  • The Fabelmans

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • Obi-Wan Kenobi

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Eternals

    ½

  • Cube

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Drive My Car

    ★★★

  • Black Widow

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ½

  • The Boss Baby: Family Business

  • The Tomorrow War

  • Mobile Suit Gundam Hathaway

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • F9

    ★½

  • The Woman in the Window

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★½

  • Chaos Walking

  • Tom & Jerry

  • To Fitness and Beyond

  • Music

    ½

  • Wonder Egg Priority

  • SK8 the Infinity

  • Pui Pui Molcar

    ★★½

  • Puparia

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • Mank

    ★★½

  • Satisfaction

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★

  • Jujutsu Kaisen

  • Burn the Witch

    ★★½

  • Higurashi: When They Cry - NEW

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Boss Baby: Get That Baby!

    ½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★

  • Piano Man

  • Attack on Titan: Chronicle

    ★★★

  • Hamilton

    ½

  • Dune

    ★½