Sort by
  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • Furies

    ★★★½

  • The Glory

    ★★★½

  • The Big 4

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • First Love

    ★★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • HELL DOGS

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Bros

    ★½

  • Blonde

    ★★

  • Confidential Assignment 2: International

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Stealing Raden Saleh

    ★★★

  • Carter

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★★

  • My Fake Boyfriend

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

  • Fire Island

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Broker

    ★★★

  • Close

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Joyland

    ★★★★½

  • Burning Days

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • The Roundup

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Cobalt Blue

    ★★★½

  • RRR

    ★★★½