Sort by
  • Black Adam

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • TÁR

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Fall

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Ms. Marvel

  • Hustle

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Vendetta

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Gold

    ★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Last Looks

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Hawkeye

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • House of Gucci

  • Dexter: New Blood

  • Finch

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • The Tender Bar

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • The Good Boss

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Silent Night