• The Night Watchmen

  • The Monster

  • The Void

  • Better Watch Out

  • The Magnificent Seven

  • Prevenge

  • Suicide Squad

  • Ghostbusters

  • The Purge: Election Year

  • Dog Eat Dog

  • Holidays

  • Captain America: Civil War

  • 10 Cloverfield Lane

  • London Has Fallen

  • Pandemic

  • Deadpool

  • We Are the Flesh

  • Hunt for the Wilderpeople

  • In the Heart of the Sea

  • Freaks of Nature

  • The Last Witch Hunter

  • Bone Tomahawk

  • What We Become

  • Southbound

  • High-Rise

  • Baskın

  • Demon

  • Summer Camp

  • Deathgasm

  • Turbo Kid

  • The Gift

  • Sharknado 3: Oh Hell No!

  • Jeruzalem

  • The Lobster

  • Ant-Man

  • Terminator Genisys

  • Intruders

  • Inside Out

  • Green Room

  • Sweet Home

  • Mad Max: Fury Road

  • The Final Girls

  • The Guest

    ★★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★½

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★½

  • Antiviral

    ★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★½

  • The Pact

    ★★★½

  • Piranha 3DD

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★★½

  • Act of Valor

    ★★★★

  • This Means War

    ★★★

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★½

  • We Bought a Zoo

    ★★★★

  • Immortals

    ★★★½

  • Haywire

    ★★★★

  • The Adventures of Tintin

    ★★★★

  • The Thing

    ★★★½

  • Kill List

    ★★★★

  • The Change-Up

    ★★★

  • Red State

    ★★★½

  • Horrible Bosses

    ★★★

  • Zookeeper

    ★★

  • Drive

    ★★★★★

  • Bad Teacher

    ★★★

  • Something Borrowed

    ★★

  • Hoodwinked Too! Hood VS. Evil

    ★★★

  • Bridesmaids

    ★½

  • Drive Angry

    ★★★★

  • I Am Number Four

    ★★★

  • London Boulevard

    ★★★½