Sort by

natalia_cast has logged 29 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Bones

The Bones

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
19
A History of Violence

A History of Violence

2005
×
★★½
Edit this entry  
05
Beginners

Beginners

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★½
Edit this entry  
25
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mirror

Mirror

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
DRIB

DRIB

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★★
Edit this entry  
29
Scenes from a Marriage

Scenes from a Marriage

2021
×
★★★★
Edit this entry  
28
Dune

Dune

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Souvenir: Part II

The Souvenir: Part II

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
Read the review Edit this entry  
13
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Boiling Point

Boiling Point

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Bergman Island

Bergman Island

2021
×
★★★★
Edit this entry  
02
In the Cut

In the Cut

2003
×
★★★★
Edit this entry  
17
Viaje

Viaje

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Old

Old

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
BREAK IT ALL: The History of Rock in Latin America

BREAK IT ALL: The History of Rock in Latin America

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Crossroads

Crossroads

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Goodbye First Love

Goodbye First Love

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

1964
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
James White

James White

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
September

September

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Edit this entry