Sort by

natalia has logged 10 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Kill Bill: Vol. 2

Kill Bill: Vol. 2

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Frozen

Frozen

2013
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Run

Run

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★
Edit this entry  
01
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry