Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 80 for Brady

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • The Matrix Collection

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • NEEDTOBREATHE: Into the Mystery

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • F9

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • A California Christmas

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Over the Moon

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Scoob!

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★★

  • A Christmas Recipe for Romance