RSS feed for Nate

Nate has logged 16 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Rudolph the Red-Nosed Reindeer

Rudolph the Red-Nosed Reindeer

1964
×
★★★½
Edit this entry  
19
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Return of the Jedi

Return of the Jedi

1983
×
★★★★★
Edit this entry  
18
The Empire Strikes Back

The Empire Strikes Back

1980
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Yogi Bear

Yogi Bear

2010
×
★★★
Edit this entry  
15
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★★
Edit this entry  
15
Fantasia

Fantasia

1940
×
★★★
Edit this entry  
13
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Santa Girl

Santa Girl

2019
×
★½
Edit this entry  
11
Christmas in Homestead

Christmas in Homestead

2016
×
★★
Edit this entry  
09
The NeverEnding Story

The NeverEnding Story

1984
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★★½
Edit this entry  
06
Christmas at Holly Lodge

Christmas at Holly Lodge

2017
×
★½
Edit this entry  
02
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★½
Edit this entry