Sort by
  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Offer

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Swimsuit

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Frozen Out

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Bergman Island

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Bill and Joe Go Duck Hunting

    ★★★½

  • Annette

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½