Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Parachute

    ★★★½

  • National Anthem

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Cat Person

    ★★

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • House Party

    ★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Till

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Lou

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • Raymond & Ray

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★½

  • On the Come Up

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★