• Hook

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Am I Ok?

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • When You Finish Saving the World

    ★★★½

  • Pain & Gain

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Happy Feet

    ★★★★

  • Smosh: The Movie

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Jack and Jill

    ½

  • Brightburn

    ★★½

  • Stuber

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½