Sort by
  • The Mean One

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Deck of Cards

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • American Siege

    ½

  • Fortress

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

  • Clifford the Big Red Dog

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Apex

    ½

  • Ghosts of the Ozarks

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Squid Game

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Mad God

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Medium

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

  • The Deep House

    ★★½

  • Settlers

    ★½

  • No Man of God

    ★★★★

  • Loki

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Every Breath You Take

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½