Sort by
  • My Neighbor Totoro

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Aquarius

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Neighboring Sounds

    ★★★★

  • The Edge of Democracy

    ★★★★★

  • Waking Life

    ★★★½

  • Before Midnight

    ★★★½

  • Before Sunrise

    ★★★★★

  • Before Sunset

    ★★★★★

  • The Hangover

    ★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★½

  • Ted

    ★★★

  • Edward Scissorhands

    ★★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★★

  • Juno

    ★★★★★