Sort by
  • Smile

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Fall

    ★★★½

  • The Lost City of Melbourne

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Nude Tuesday

    ★★★½

  • Lynch / Oz

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Broker

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Jerry Lee Lewis: Trouble in Mind

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • RRR

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Loveland

    ★★

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Clean

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Maigret

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Dog

    ★★★½

  • A Stitch in Time

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Blacklight

    ★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Beyond the Wasteland

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Gold

    ★★★½

  • The 355

    ★★

  • Shane

    ★★★½

  • How to Please a Woman

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Back to the Outback

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Operation Mincemeat

    ★★★

  • Here Out West

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½