nathan h has logged 14 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Green Room

Green Room

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
13th

13th

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Green Inferno

The Green Inferno

2013
×
Read the review Edit this entry  
19
Cloverfield

Cloverfield

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
La Haine

La Haine

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
365 Days

365 Days

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
14
The Interview

The Interview

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Paranormal Activity

Paranormal Activity

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Clueless

Clueless

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry