• Mank

    ★★★½

  • The Supporters

    ★★★★

  • Love Me Like You Hate Me

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • The Comedy Store

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • The Comey Rule

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The Binge

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★½

  • American Deep State

    ½

  • Rob Schneider: Asian Momma, Mexican Kids

    ★½

  • The Stunt Double

    ★★★

  • The Swamp

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★½

  • Hamilton: History Has Its Eyes On You

  • The Undefeated Presents: Hamilton In-Depth

  • Hamilton

    ★★★★½

  • George Lopez: We'll Do It for Half

  • Home Movie: The Princess Bride

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Artemis Fowl

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • 8:46

  • Out

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • Capone

    ★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★½

  • New York New York

  • A Parks and Recreation Special

  • Normal People

    ★★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Extraction

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Quiz

    ★★★½

  • Tom Segura: Ball Hog

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

  • Carmen Sandiego: To Steal or Not to Steal

    ★★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Playdate with Destiny

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Whitmer Thomas: The Golden One

  • Lyft

  • Onward

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½

  • Wuhan: The Long Night

  • Visible: Out On Television

    ★★★★

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • 365 Days

  • McMillion$

    ★★★★

  • Lamp Life

  • The Last Shift

  • Disclosure

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★

  • Time

    ★★★★½

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★

  • Boys State

    ★★★★½