• Crimes of the Future

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Mega64 Last Laugh

    ★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Jackass Shark Week

    ★★

  • Benedetta

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★