RSS feed for Nathan
  • Hillary's America: The Secret History of the Democratic Party

    ½

  • Nerve

  • The Secret Life of Pets

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

    ★★★½

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★★

  • Raw

    ★★★★½

  • Money Monster

    ★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★

  • Ace the Case: Manhattan Mystery

  • Electra Woman and Dyna Girl

    ★★

  • The Ticket

    ★★½

  • Nerdland

  • I Am Wrath

  • Mother's Day

    ½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Get a Job

  • Elvis & Nixon

    ★★★½

  • Sausage Party

    ★★★★

  • Punching Henry

    ★★★½

  • Keanu

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★½

  • Beware the Slenderman

    ★★★★

  • The Assignment

    ★½

  • Grimsby

    ★½

  • Triple 9

    ★★

  • Punk's Dead: SLC Punk 2

    ½

  • Deadpool

    ★★★½

  • Hail, Caesar!

    ★★★½

  • Fifty Shades of Black

  • Holy Hell

    ★★★½

  • Yoga Hosers

  • Tickled

    ★★★★

  • O.J.: Made in America

    ★★★★★

  • Sisters

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Point Break

    ★½

  • The Big Short

    ★★★★

  • The Good Dinosaur

    ★★★★

  • The Prince of Pennsylvania

    ★★★★

  • Rock the Kasbah

  • Jem and the Holograms

  • Samurai Cop 2: Deadly Vengeance

    ★★★½

  • Mr. Right

    ★★

  • The Visit

    ★★★½

  • Spotlight

    ★★★★

  • Steve Jobs

    ★★★½

  • Bloodsucking Bastards

    ★★★

  • Call Me Lucky

    ★★★★

  • Fantastic Four

  • The Gift

    ★★★★

  • Vacation

  • Smosh: The Movie

    ★★½

  • Joe Dirt 2: Beautiful Loser

  • Self/less

  • The Spoils Before Dying

    ★★★

  • My Friend Rockefeller

    ★★★

  • Mississippi Grind

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Absolutely Anything

    ½

  • Terminator Genisys

    ★★

  • Larry Gaye: Renegade Male Flight Attendant

    ★★★½

  • Entourage

  • Jurassic World

  • Results

    ★★★½

  • Green Room

    ★★★★½

  • Hot Pursuit

    ★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • Last Knights

  • Furious 7

    ★★★★

  • Dark Places

    ★★½

  • Get Hard