• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • Rumble

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • A Man Named Scott

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • Jagged

    ★★★½

  • The Survivor

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Dashcam

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Scarborough

    ★★★

  • The Starling

    ★★

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Out of Sync

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Encounter

    ★★★★

  • Cinderella

    ★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Cyrano

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ★★

  • Vacation Friends

    ★★

  • Queenpins

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Respect

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • Vengeance Is Mine, All Others Pay Cash

    ★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★★★