• Jonas Brothers Family Roast

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Maid

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • Afterlife of the Party

  • He's All That

  • The Voyeurs

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★

  • Resort to Love

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Infinite

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Plan B

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Leigh-Anne: Race, Pop and Power

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Voyagers

    ★★

  • North Hollywood

    ★★★★

  • A Week Away

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • Yes Day

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Cherry

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ½

  • Framing Britney Spears

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Downfalls High

  • Wonder Woman 1984

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Prom

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Shawn Mendes: Live in Concert

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Happiest Season

    ★★★½

  • A Teacher

  • Operation Christmas Drop

  • Holidate

  • All My Life

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Rebecca

    ★★