• X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • King Richard

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★½

  • The Fallout

    ★★★½

  • Passing

    ★★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • The Night House

    ★★★★

  • Columbus

    ★★★★★