renee has logged 17 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Audacity

Audacity

2015
×
Read the review Edit this entry  
14
Hi Stranger

Hi Stranger

2016
×
Edit this entry  
14
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
I Am Michael

I Am Michael

2015
×
Edit this entry  
13
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Okja

Okja

2017
×
★★★★
Edit this entry  
10
Carol

Carol

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Men in Black

Men in Black

1997
×
★★★
Edit this entry  
08
Holes

Holes

2003
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Funhouse Massacre

The Funhouse Massacre

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Open Season

Open Season

2006
×
★★★
Edit this entry  
07
Meet the Robinsons

Meet the Robinsons

2007
×
★★★
Edit this entry  
07
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry