Sort by
  • Spencer

    ★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★

  • Capernaum

    ★★★★½

  • Cold War

    ★★★★★

  • The Wife

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • Sicario

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • Night Train to Lisbon

    ★★★

  • Stoker

    ★★★

  • Beginners

    ★★★★½

  • Possession

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★★★