• No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Jolt

    ★★

  • Lamb

    ★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Stillwater

    ★★★

  • Val

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Copilot

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Army of the Dead

  • Oxygen

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★½

  • Mare of Easttown

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Hey There!

    ★★

  • Paper Lives

  • Stay Out of the Attic

    ★★

  • Sentinelle

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Boss Level

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Madalena

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Land

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★